Про блог. Статистика за квітень. Плани на майбутнє

Оскільки на ВКурсі.ком закрита реєстрація користувачів, оцінити кількість відвідувачів ВКурсі.ком без відкритої статистики досить важко. Тому в даному блозі (під назвою «Хто вкурсі?») я буду висвітлювати статистику нашого з Вами ресурсу. А також, де можна зустріти інформери ВКурсі.ком та рекламу. Ну і звісно плани на майбутнє… :)

В середині квітня відбувся «старт» проекту ВКурсі.ком. За 30 днів нас відвідало 4920 абсолютно унікальних людей, а взагальному 15896 відвідувачів, які переглянули 199284 сторінок.

Статистика відвідувачів/переглядів по країнах:

































Ось така статистика за квітень. Сподіваюсь, вона дасть Вам змогу оцінити для себе зацікавленість людей до публікацій.

12 коментарів

Костянтин Левін
Перепрошую за відвертість, але це дуже невдала спроба підняти Вкурсі в очах блоґерів, адже 5000 випадкових відвідувачів (середній «bounce rate», припускаю, наближається до 95%) — це не показник зацікавленості. Єдиний чесний показник — 57 людей зареєстровано, і з них лише 18 зараз в статусі «активні». Мало, але не безперспективно.
Ігор Гамаль
Мушу з Вами не погодитись… Звісно, цифри не точні, оскільки були переходи з пошукових систем, а отже не обов'язково люди знайшли потрібну інформацію і одразу пішли. Але в мене є також статистика по даним переходам і вона дуже низька (при потребі можу навести цифри). Оскільки «гугл і ко» проіндексували ресурс далеко не одразу. А отже і не могли надсилати візитерів :)

Щодо кількості користувачів… Не забувайте про те, що зареєструватися люди можуть тільки(!) по запрошенню…

Але справа не в тому.
Цю статистику я виклав абсолютно не аналізуючи цифри… тільки заради цікавості деяких користувачів.
Ростислав Канюченко
1) чому така версія «bounce rate»? Невже в нас так все погано, що 4674 людини пішло з сайту нічого не прочитавши? Погано пишемо значить :) Хоча може Ігор нам відкриє точні цифри?
2) 57 людей зареєстровано — це взагілі не показник. Бо реєстрація закрита. А от 18 аткивних дописувачів (до речі — 20), це досить непогано для ресурсу, якому тільки місяць. Крім того майже 150 дописів, при чому змістовних, а не різної фігні типу «Как я провйол лєто» — теж натякає на певні перспективи.

І Вкурсі в очах блогерів піднімають самі блогери змістовним цікавим спілкуванням. А аж ніяк не 5000 випадкових відвідувачів які пішли або не пішли з нашого з вами сайту.
Костянтин Левін
1) така цифра — з досвіду ведення stand-alone блоґу. Практика показала, що майже всі, хто приходить на блоґ з пошуку — відразу ж тікають. Хоча, можливо (не буду заперечувати) це все від того, що погано пишу :)
2) Я сказав те ж саме: реальна статистика — це 57/20 («мало, але не безперспективно»), а ті 5000 — майже ні до чого.
Не вкладав насправді у меседж ніякого негативу і перепрошую, якщо образив тих, хто працює над проектом.
Ростислав Канюченко
Не треба перепрошувати — не думаю щоб хтось образився. Це ж добре, що про проект принаймні можна поговорити :)
Ігор Гамаль
Жодних образ :)
Навпаки, цікава дискусія!
Ігор Гамаль
Насправді, пошукові системи повністю проіндексували ресурс тільки нещодавно. Тому переходів за квітень з ПС було тільки 165 :)
А візитність в 4920 в більшій мірі була з офлайнової реклами, тому і відвідуваність не можна назвати випадковою.

Вже в травні ми розмістили інформери на:
ukrainci.com
urr.org.ua
buknews.cv.ua

Тому в травні очікуємо не менш як 15000 унікальних відвідувачів. Звісно відсоток «якості» буде значно менший. Але важливо, щоб публікації прочитало якомога більше людей. В цьому ж і мета, донести до людей цікаві думки!
Костянтин Левін
Тепер ясно, дякую :)
Але б Ви, може, десь повідомили окремо всім про трансляцію блоґів на інфо-ресурсах, бо за таких умов відповідальність за те що пишеш стрімко зростає (одна річ — писати для вузького кола, інша — для широкої аудиторії).
Ігор Гамаль
От цього якраз і не потрібно! Не потрібно себе обмежувати в чомусь…
Костянтин Левін
«Давайте примружимось і зробимо вигляд, що нас ніхто не бачить»? :)
Так не буває. Як в реальному, так і у віртуальному світі характер спільноти автоматично впливає на її зміст.
Святослав Вишинський
У даному випадку поняття «вузького кола» є умовним, оскільки воно формується перш за все за якісним принципом, а тому характер дописів незалежно від кількості читачів є високим. Думка меншої кількості фахових авторів є більш авторитетною і передбачає більшу відповідальність за написане, аніж перед тисячами анонімних користувачів, так як «вузьке коло» формується не за принципом спільності поглядів чи особистих взаємин, але перш за все за якісним рівним дописувачів, що не обмежує створення дискусійних середовищ. У Концепції мережі на це звернуто увагу: "… Концепція одразу дозволяє створити серйозне і фахове блогове середовище, яке таким чином стає не тільки трибуною головно перед цільовим та підготовленим читачем, але й відповідальним дискусійним майданчиком, де немає спаму та легковажної анонімності".
Андрій Волошин
Для початку — досить гагрі результати
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте